• Сільські бібліотеки продовжують працювати з малечею Сільські бібліотеки продовжують працювати з малечею Сільські бібліотеки продовжують працювати з малечею

Сільські бібліотеки КЗ БМР Білоцерківська ЦБС імені Петра Красножона продовжують працювати з малечею.

Маленькі читайлики бібліотеки-філії села Скребиші із задоволенням взяли участь у загадково-довідковому бюро «Кошик заморських вітамінів».

Бібліотекарка Валентина Олексієнко познайомила учасників заходу з різноманітними заморськими фруктами, продемонструвала їх на світлинах, розповіла про їхню користь та смак, який їм притаманний. Діти поділились своїм досвідом споживання заморських фруктів.

Також у книгозбірні було проведено захід до Дня читання вголос, під час якого пані Валентина прочитала читачам – учням перших та других класів казку Лесі Українки «Біда навчить». Дітлахи обговорили висвітлену письменницею проблему та розглянули ілюстрації до казки.

Для більш старших користувачів бібліотеки-філії села Томилівка відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок до Дня Святого Валентина.

Власна інформація.