• Найкраще місто – Біла Церква

Найкраще місто – Біла Церква Найкраще місто – Біла Церква

18 вересня – День рідного міста. Свято, що об’єднує всіх жителів Білої Церкви. У такий день наші серця переповнює радість і гордість за місто. Кожен мешканець відчуває любов до рідної землі, батьківського дому, рідної вулиці.

14 вересня у книгозбірні №3 для читачів – учнів 6-х класів Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 бібліотекарі підготували краєзнавчий променад «Найкраще місто – наша Біла Церква!».

Школярі дізналися багато цікавого про історію міста, яка сягає в сиву давнину, про засновника Білої Церкви – Ярослава Мудрого.

Біла Церква пам’ятає безліч історичних подій, як славних так і трагічних. І вулиці міста їх пам’ятають… Історики-краяни в своїх книгах розкривають нові грані історичного минулого та сучасного міста.

З Днем народження, Біла Церкво!

Наталія Добровольська.