• Рідному місту присвячується

Рідному місту присвячується Рідному місту присвячується Рідному місту присвячується Рідному місту присвячується

Біла Церква – місто любові, добра і краси, впевнено крокує до свого 1000-ліття. А сьогодні їй виповнюється лише 987 років, і кожен білоцерківець готується гідно відсвяткувати день народження свого найріднішого міста.

Готуючись до знаменного свята, колектив бібліотеки-філіалу №10, в рамках загальносистемного Дня інформації «Вулиці міста розповідають…», познайомив своїх користувачів з цікавими, а іноді навіть новими, фактами з життя та історії міста добра.

Фотовиставка нових робіт Юрія Кривенди «Біла Церква чарівна» привертає увагу яскравістю та відкриває затишні куточки міста, до яких хочеться повертатись.

Користувачам старшого віку бібліотекарі запропонували вікторину «Нові назви старих вулиць», після якої найактивніша читачка Лілія Гаркавенко вирішила ще раз перегорнути сторінки книг з історії міста над Россю.

Філія №10 знаходиться в мікрорайоні, з якого почалося визволення Білої Церкви від нацистських загарбників і назви вулиць говорять про це: вулиці Турчанінова, Січневий прорив, Крижанівського… Саме цим вулицям була присвячена розповідь бібліотекарів під час прогулянки разом з учнями 3-В класу БЗШ №5 (вчитель Карпенко В.А.).

Не могли обійти увагою працівники книгозбірні й письменників-краян, які живуть в мікрорайоні бібліотеки. Юні читачі зацікавились творчістю Андрія Гудими, Таїни Братченко.

Хто краще, ніж поети, скаже про улюблене місто:

Квітни віки, Біла Церкво,

Замкова думна гора…» (А. Гудима)

Многая літа, рідна Біла Церкво!

Ганна Нагорна.