• Перший урок у бібліотеці

  Перший урок у бібліотеці Перший урок у бібліотеці Перший урок у бібліотеці Перший урок у бібліотеці Перший урок у бібліотеці

  1 вересня – день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Вже стало доброю традицією, що на перший урок нового навчального року до бібліотеки-філії №10 приходять учні загальноосвітньої школи №5. Цього разу для юних читачів були оформлені книжкові виставки «Школа двері відчиняє...» та «До країни знань мандруємо з книжками» та виставки, присвячені темі першого уроку – 30-річчю Незалежності України.

  Для учнів 6-А і 6-Б класів БЗШ №5 бібліотекарі підготували святкову інформаційно-інтелектуальну годину «Україна – єдина». Від завідувачки бібліотекою Ганни Нагорної діти почули легенду про утворення України. Були вони активними під час вікторини «Чим славна наша Україна» та українознавчої гри «Соняшник».

  Кожен з нас має рідних, близьких у різних куточках нашої держави. Тому діти з радістю відмітили на карті України місця, де живуть їхні найближчі родичі. А потім шестикласники написали побажання Неньці-Україні та роздуми, що вони зроблять, коли стануть дорослими, щоб Україна стала кращою, сильнішою, процвітаючою : «Піду служити до війська», «Зроблю хороші дороги та збудую великий котячий притулок», «Буду ввічливим», «Буду дбати про довкілля» тощо.

  Не могли, не мали права ми не згадати про наших захисників, завдяки яким ми сьогодні маємо можливість жити в безпеці та спілкуватись. Хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали свої життя за незалежність України.

  На урок «Україна – це доля» до учнів 7-А класу до бібліотеки запросили члена НСПУ, лауреата багатьох літературних премій, кавалера ордена «За заслуги» ІІІ ст. Андрія Дмитровича Гудиму. Відкрито та щиро Андрій Дмитрович спілкувався з семикласниками, розповів про роботу над творами, які увійшли до збірки «Україна – це доля», читав авторські поезії... У розмові з дітьми шановний гість підкреслив, що потрібно любити свою Батьківщину, свою Україну і робити все можливе для її процвітання.

  Нехай наша Україна буде сильна людьми і багата врожаями, нехай наша земля буде вільна і єдина!

   

  Ганна Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше