• Лютий лютує, красну весну готує

Лютий лютує, красну весну готує Лютий лютує, красну весну готує Лютий лютує, красну весну готує Лютий лютує, красну весну готує Лютий лютує, красну весну готує

Як швидко летить час! Лише недавно втішалися новорічно-різдвяними святами, а вже середина лютого. Цей місяць має примхливий гонор та все ж сонце повертає на весну, день збільшується майже на три години. Мудро підмічено в народному прислів’ї: «Лютневий сніг весною пахне».

15 лютого – Стрітення Господнє, громниця, зимобор – одне з найбільших і найшановніших християнських свят, яке завершує зимовий цикл народних обрядів.

Саме в цей день фахівці книгозбірні №3 завітали до читачів – учнів 2-Г класу БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» (класовод Людмила Лесик).

Зустріч відбулася на шкільному майданчику. Бібліотекарі розповіли дітлахам про свято Стрітення, його прикмети, звичаї, традиції. Відбулася символічна зустріч зими з весною. А ще знайомство з цікавими книгами та журналами.

Шануймо свята на святій українській землі!

Ксенія Гнуда.