• Загадкова Біла Церква

Загадкова Біла Церква Загадкова Біла Церква Загадкова Біла Церква Загадкова Біла Церква

Біла Церква – дивовижне місто зі старовинною історією. Тут гармонійно сплелися різні епохи та стилі, віковічні традиції і темперамент сучасності, українсько-козацька самобутність та шляхетський шарм. Цей край вражає відкритістю, витонченістю і неповторністю справжнього європейського міста.

9 вересня працівники бібліотеки-філії № 8 здійснили екскурсію «Диваки Білої Церкви» в рамкахДня краєзнавства «Біла Церква туристична». Мандрівка дала змогу ознайомитися не тільки з архітектурою, але й з загадками міста. Наприклад, чому поляки вважають Богдана Хмельницького страшнішим за Гітлера, як незрячій черниці вдалося організувати товариство опіки над сліпими та чому її вважають святою, який зв’язок між Білою Церквою та Вінстоном Черчілем. Про все це та багато іншого розповіла екскурсовод, пані Наталія, що представляє громадську організацію «Біла Церква туристична».

Завдячуючи екскурсії бібліотекарі по-новому відчули епоху та подивилися на місто з його видатними та цікавими особистостями.

Вікторія Вітряк.