• Місто Біла Церква – багатонаціональне Місто Біла Церква – багатонаціональне

19 вересня для юнацької аудиторії ДНЗ БПТУ ім. П.Р.Поповича фахівці бібліотеки-філії №3 підготували інформаційну годину «Місто Біла Церква – багатонаціональне».
    Присутні на заході дізналися, що у нашому місті успішно функціонують 10 національно-культурних товариств: Білоцерківська міська громадська організація «Товариство єврейської культури ім. Ш. Алейхема», Товариство німців м. Біла Церква «Відродження», Товариство польської культури ім. З.Красинського, Культурно-просвітницьке товариство молдован, Громадська організація культурно-просвітницького товариства греків м. Біла Церква «Еллада», Громадська організація Білоцерківської національно-культурної спілки «Слов’янка», Білоцерківська міська організація «Білоцерківське товариство «Циганські зорі», Білоцерківська міська громадська організація «Центр польської освіти і культури», Українське товариство російської культури «Русь», Білоцерківське міське відділення Всеукраїнської організації «Руський рух України».
    Всі організації сприяють відродженню історичних та культурних традицій національних меншин України. Кожен, хто бажає, навчається мови предків, яку вважає рідною, вдосконалює власні знання у недільних школах, де вивчають іврит, ідиш, німецьку, польську, англійську тощо.
    Товариства мають можливість друкувати свої дописи в місцевих періодичних виданнях.
    Учнівську молодь бібліотекарі ознайомили з тематичною викладкою літератури, зробили її  коментований огляд літератури. Один з розділ книги Нікі Вокер «Меншини та більшість. Як почути кожного?», а саме,«Чому виникають конфлікти», особливо зацікавив юних громадян.

Наталія Добровольська.