• Ух, ти, Маснице! Ух, ти, Маснице! Ух, ти, Маснице!

Як нестримно летить час! Здається, що недавно ми тішилися новорічними святами, а вже закінчує відлік лютий – останній місяць зими.
    24 лютого розпочинається Масниця – символ зустрічі весни і проводів зими. Сама вона не йде – млинець, олію, сир, сметану, мед несе…
    19 лютого працівники книгозбірні №3 разом з учасниками гуртка «Креативчик» активно працювали в бібліотечній hand-made майстерні: виготовляли паперову Масницю. Ідею для її створення бібліотекарі запозичили з часопису «Позакласний час» №1 за 2016 рік.
    Працювати дітям було цікаво. Дівчатка довідалися про історію свята, про найбільше опудало Масниці, а також як можна виготовити маленькі масниці зі старого віника, луб’яних волокон, соломи.
    Масницю величаємо – весну зустрічаємо.
    Творіть, бо ви того варті!

Ксенія Гнуда.