• Нова радість стала

Нова радість стала Нова радість стала Нова радість стала Нова радість стала

Новорічно-Різдвяні свята – це своєрідна енциклопедія народної мудрості, сімейна магія вшанування предків, передбачення майбутнього, привітання і вертепні дійства. А ще це вияв милосердя, доброчинства і духовності.

Ось уже 12-й рік поспіль у бібліотеці-філії №9 проходить загальноміський конкурс на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала», учасниками якого є читачі бібліотек міста. Цього року до складу журі конкурсу увійшли: депутат обласної ради В’ячеслав Хмельницький, майстер декоративно-вжиткового мистецтва, керівник студії «Берестяночка» Валентина Коробко, лауреат міської літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького, майстер декоративно-вжиткового мистецтва Світлана Паламарчук. Серед ста сорока восьми листівок вони вибрали найкращі з кращих.

Призи і подарунки переможцям і учасникам конкурсу вручили спонсори – директор КЗ БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система ім. П.Красножона Раїса Григоренко та депутат обласної ради В’ячеслав Хмельницький, який, окрім подарунків, надав можливість 30-ти учасникам відвідати новорічну виставу-мюзікл «Малефісента. Викрадений Новий рік» у Новому театрі.

Приємні миттєвості вручення нагород і подарунків доповнювали колядки і щедрівки у виконанні читачів бібліотеки Маргарити Хіврич, Дарини Хворостяної, Назара Шевченка і Дмитра Бондаря.

Настоятель храму Покрови Божої Матері ПЦУ отець Микола Гопайнич у Різдвяній проповіді розповів присутнім історію народження Ісуса Христа, нагадав Божі заповіді, яких потрібно дотримуватися християнам. Натхненно і святково прозвучала колядка «Добрий вечір тобі, пане господарю» у виконанні всіх учасників заходу.

Листівки і гостинці будуть передані воїнам, які лікуються у Білоцерківському шпиталі, соціально незахищеним громадянам міста, а також захисникам України на сході країни.

Катерина Волинець.