ПОЛОЖЕННЯ про творчий конкурс Білоцерківської міської ЦБС  на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала»

1.Загальні положення

1.1.Творчий конкурс Білоцерківської міської ЦБС на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала» проводиться серед читачів-дітей як дорослих, так і дитячих бібліотек у рамках дитячого проекту "Щедрі розсипи талантів”.

"Щедрі розсипи талантів” – проект, який представляє собою систему організованих заходів для дітей та сприяє реалізації творчих та культурних можливостей. Проект має статус соціального та благодійного, так як створений для читачів з різних соціальних категорій, зокрема для дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з сиротинців та позбавлених батьківського піклування, одиноких людей золотого віку.

1.2.Головна мета Конкурсу: стимулювати творчу активність читачів, розвинути духовні цінності, допомогти розкрити їхні здібності і повірити в себе, розвиток благодійництва, волонтерства, доброчинності.

1.3.Тема конкурсу: відзначення Новорічно-різдвяних свят.

2.Організатори конкурсу

2.1.Організатором Конкурсу виступає Білоцерківська міська централізована бібліотечна система.

2.2.Організатори конкурсу забезпечують:

-рівні умови для всіх учасників Конкурсу;

-інформаційне супроводження Конкурсу у ЗМІ, на сайті організаторів «Бібліотеки Білої Церкви» та на блозі «БібліоВсесвіт»;

-проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу на святкуванні Різдва Христового у бібліотеці №9 (бульвар Олександрійський, 125).

3.Предмет та учасники Конкурсу

3.1.Предметом конкурсу є роботи читачів образотворчого та декоративно- ужиткового мистецтва.

3.2.Учасниками Конкурсу можуть бути читачі бібліотек від 4-х до 15 років, які представили свої роботи.

3.3.На Конкурс приймаються роботи:

-намальовані листівки на папері формату А4, А5; .

-декоративно-ужиткові вироби по темі Конкурсу;

-за результатами проведення Конкурсу організовується у бібліотеці-філіалі №9 виставка творчих робіт учасників та вручення їх солдатам АТО та малозахищеним категоріям населення.

4.Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи:

І тур – відібрані роботи за номінаціями у бібліотеках ЦБС;

ІІ тур – подання робіт для відбіркового конкурсу на рівні міста і району та представлення робіт переможців на загальноміській виставці.

5.Термін проведення Конкурсу

5.1. 1 тур проходить з 1 по 25 грудня;

5.2. II тур проходить з 25 по 30 грудня (подання робіт у бібліотеку-філіал №9).

6.Журі.

Для проведення Конкурсу формуються журі.

6.1. У журі Конкурсу входять представники міської бібліотечної системи, творчих спілок та об'єднань художників, майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, громадських організацій, благодійних фондів, які здійснюють підтримку Конкурсу.

7.Критерії оцінки

7.1. Креативність у створенні робіт.

7.2. Вдале зображення оригінального рішення, фантазія, яскравість та виразність створених образів.

Роботи приймаються у міських бібліотеках за місцем проживання.

Телефони для довідок: 6-21-03.

Куратор проекту Волинець Катерина Василівна.

8.Підсумки Конкурсу

Роботи-переможці разом з фотографіями учасників будуть розміщені на сайті організаторів Конкурсу до 7 січня 2017р. («Бібліотеки Білої Церкви» та на блозі бібліотеки-філіалу №9 «БібліоВсесвіт»).

9.Нагородження лауреатів.

Урочиста церемонія нагородження і публічне оголошення імен переможців Конкурсу відбудеться у бібліотеці-філіалі №9 (бульвар Олександрійський, 125) одночасно з відкриттям виставки робіт, організованої за його підсумками 5 січня 2017р.

Оргкомітет Конкурсу.