• Добро завжди радість несе

Добро завжди радість несе Добро завжди радість несе Добро завжди радість несе

Нещодавно працівники бібліотеки-філії №9 спільно з студією інтелектуального та творчого розвитку «ДоШколярик» провели осінній дитячий ярмарок, на якому маленькі читачі пропонували відвідувачам різноманітні смаколики, поробки, овочі та фрукти, якими так багата осіння пора. На ярмарку були і особливі гості – вихованці Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.Під час заходу були зібрані благодійні кошти, на які було придбано солодкі подарунки дітям з особливими потребами.

Директор навчально-реабілітаційного центру Ольга Іванівна Верзун радо зустріла завідувачку бібліотекою Катерину Волинець та керівника студії «ДоШколярик» Олену Сітко в затишній, недавно відремонтованій школі. З радістю провела класами центру, розповіла про роботу, яку веде заклад, познайомила з дітьми і вчителями. Учні Центру вразили своїми посмішками, позитивними емоціями та мовою жестів щиро дякували за смаколики. Їхні міцні дружні обійми наповнили серця неймовірними почуттями. Бібліотекарі, читачі, відвідувачі студії інтелектуального та творчого розвитку «ДоШколярик», їхні батьки та керівник Олена Сітко завжди раді організовувати подібні благодійні заходи та ділитися теплом своїх сердець з тими, хто цього потребує.

Харченко Жанна.