• Намалюю осінь золоту

Намалюю осінь золоту Намалюю осінь золоту Намалюю осінь золоту Намалюю осінь золоту

Щороку друга неділя жовтня – професійне свято тих, хто впевнено тримає у своїх руках пензлі та олівець – День художника. Творчість дарує людині можливість радіти світу і любити його. Тому це свято – для всіх любителів прекрасного.

Напередодні Дня художника в бібліотеці-філії №9 відбулася мистецька година для дітей «Намалюю осінь золоту». Про історію свята та професію художника розповіла вихованцям ДНЗ №19 «Кобзарик» завідуюча бібліотекою Катерина Волинець. На зустріч з юними художниками завітала гарний друг бібліотекарів – художниця, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Валентина Коробко. Вона заздалегідь підготувала для дітей все необхідне: фарби, пензлики та саморобні паперові спонжі.

Над темою малюнка довго не роздумували. За вікнами відкривається гарний осінній пейзаж, тож на малюнках маленьких талантів замайоріла різнобарвними осінніми кольорами чарівниця осінь.

Світлана Могорит.