• Осінь мальовнича

Осінь мальовнича Осінь мальовнича Осінь мальовнича

Осінь... Напевно, немає жодної людини, яка б не любила таку прекрасну пору року. З року в рік приходить золотокоса красуня на зміну теплому літечку. Бере свої пензлі й хутко починає розфарбовувати кожний листочок: багряний, золотий, помаранчевий, жовтий – яких тільки кольорів не вишукує пані Осінь!

Передати осінній настрій взялися гуртківці «Чарівного пензлика» філії №6, під час мистецької години «Осінь мальовнича».

Давши волю фантазії, юні художники взялися до роботи. На аркушах з’являлися багряні клени та розкішні велетні дуби, палаючі свічки тополь та ніжно-золоті берізки. Пензлики, немов танцюючи, додавали нових і нових кольорів. Малюнки юних художників не залишили байдужим жодного учасника заходу, бо випромінювали любов та ніжність.

Світлана Шута.