• Пустощі чи кримінальна відповідальність?

  Пустощі чи кримінальна відповідальність? Пустощі чи кримінальна відповідальність? Пустощі чи кримінальна відповідальність?

   

  9 жовтня працівники центральної бібліотеки для дітей провели правову годину «Пустощі чи кримінальна відповідальність?» для учнів 9-Б класу БЗШ №11 в рамках юридичного лекторію «Підліток і закон».

  Фахівці Білоцерківського відділу поліції старший інспектор ювенальної превенції Петро Леонідович Мелашенко та інспектор ювенальної превенції Іван Васильович Музиченко ознайомили читачів з кримінальною відповідальністю, розповіли які наслідки можуть мати звичайні пустощі.

  Присутні брали активну участь в обговоренні й вирішували ситуативні завдання.

  Протягом заходу дев’ятикласники переглянули кілька серій анімаційного фільму «Ти і поліція», який розповідає про права людини, зокрема – взаємодію з правоохоронцями. Завдяки головному герою мультфільму Вась-Васю та його сестричці Оленці школярі дізналися про те, що таке адміністративне правопорушення, чи легко його вчинити і що робити, якщо така халепа сталася. А ще – як діяти під час адміністративного затримання і що у такому випадку вимагати від поліцейського.

  Підлітки також розігрували ситуації з реального життя та оцінювали характер правопорушення і міру покарання, яка може бути присуджена за дане правопорушення.

  В кінці заходу користувачі ознайомилися з літературою, яка була представлена на книжковій виставці «За буквою закону».

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше