• Українська дитяча книга на всі смаки

Українська дитяча книга на всі смаки Українська дитяча книга на всі смаки

У рамках Дня української книги працівники філії №2 підготували для найменших читайликів – вихованців ЗДО №36 «Ромашка», каскад літературних задоволень «Українська дитяча книга на всі смаки». Бібліотекарі познайомили малечу із золотою скарбницею українських творів для дітей, яка є надзвичайно багатою і різноманітною. Під час заходу згадували та зачитували не лише народні казки, приказки, загадки, оповідання, а й твори сучасних дитячих українських авторів.

Діти із задоволенням взяли участь у грі «Хто цей герой та з якої він казки?» та вікторині за українськими народними казками, яка дала можливість маленьким казкознавчикам пригадати їхні сюжети.

Захід пройшов весело, адже українська література для дітей дуже цікава, а казки –справжня скарбниця народної мудрості.

Юлія Животівська.