Пригоди в бібліотеці

12 липня працівники центральної бібліотеки для дітей запросили своїх читачів до участі у літературних піжмурках «Пригоди в бібліотеці».

Екскурсія лабіринтами бібліотеки була насиченою – з різноманітними конкурсами, загадками, зустрічами з улюбленими персонажами відомих дитячих літературних творів.

Захопила юних читайликів цікава книжкова вікторина «Казку спробуй впізнати і героїв відгадати».

Учасники заходу наввипередки вигукували імена казкових героїв, розповідали сюжети з казок, ділилися враженнями від прочитаних книг.

Малята були активними у конкурсі «Назви адреси літературних персонажів», допомагаючи віднайти свої домівки казковим героям: Буратіно, Карлсону, Незнайці, Червоній Шапочці, Лісовичку.

Жваво і весело пройшов поєдинок фантазерів «Моя казка – найкраща», під час якого можна було помріяти, проявити свою фантазію, ерудицію.

На завершення екскурсії діти переглянули виставу бібліотечного лялькового театру «Знайди героя казки».

Світлана Шалагіна.