• «Поети пишуть не пером…»

  «Поети пишуть не пером…» «Поети пишуть не пером…» «Поети пишуть не пером…» «Поети пишуть не пером…»

  12 вересня в рамках Дня краєзнавства в бібліотеці-філії №8 відбулася творча зустріч із талановитою білоцерківською поетесою Ніною Ковальчук.

  На поетичну гостину завітали читачі книгозбірні, бібліотекарі, друзі, шанувальники поезії.

  Нещодавно вийшла друком дебютна збірка авторки «Суцільні монологи». Це її перші кроки до читачів, хоча пані Ніна щедро ділиться своєю поезією на сторінках соціальної мережі Facebook та має велику кількість шанувальників своїх віршів.

  Ніна Сергіївна народилася в селі Степанівка Драбівського району, що на Черкащині. За фахом педагог. Вивчала сурдопедагогіку в НПУ імені Драгоманова. За професією вчитель української мови та літератури у школах для глухих і слабочуючих. Перші спроби пера відбулися ще в студентські роки. Потім була пауза в творчості. Так буває…

  У збірці «Суцільні монологи» представлені поезії, сповнені любові до рідного краю, сторони, де народилася та де промайнуло дитинство і юність. Дуже тепло та надзвичайно проникливо в збірці подано описи природи:

  «Яблуневий, вишневий, порічковий сад!

  Ти будь ласка, пусти мої роки назад.

  Дай напитися соку із ягід твоїх

  і згадати дитинства далекого сміх»

  Своїми враженнями про книгу поділилися бібліотекарки Зоя Чутковська та Майя Боженко.

  Висловлювали свої думки стосовно поезії пані Ніни читачки Іраїда Солом’яна та Світлана Гудій. Вони дуже щиро дякували поетесі за її вірші, порівнюючи їх з «терапією для душі».

  Збірка знайомить читачів із світоглядом авторки, її життям, таємними надихами, завдяки яким народжуються проникливі поезії.

  Дуже багато приємних та вдячних слів було висловлено про творчість Ніни Ковальчук. Учасники зустрічі побажали пані Ніні натхнення та творчого неспокою.

  «Поети пишуть не пером – душею.

  І оживають на листках слова.

  Палаючи любов’ю однією,

  душа вогонь у вірші вилива…»( Н.К.)

  Світлана Хмільова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше