• Поезія – це скарб усіх віків…

  Поезія – це скарб усіх віків… Поезія – це скарб усіх віків… Поезія – це скарб усіх віків… Поезія – це скарб усіх віків… Поезія – це скарб усіх віків…

  В бібліотеці-філії №6 відбулася презентація книги місцевої поетки Ніни Ковальчук «Суцільні монологи». Це дебютна збірка авторки, її перший крок до читача. На свято зібрались користувачі книгозбірні, бібліотекарі, друзі, всі ті, хто любить і цінує поетичне слово.

  З розповіді завідувачки філією Надії Гаврилової присутні дізнались, що Ніна Сергіївна Ковальчук народилася в селі Степанівка Драбівського району на Черкащині. Має вищу педагогічну освіту. За професією вчитель української мови та літератури у школах для глухих і слабочуючих. Писати почала в студентські роки, потім за певних причин, надовго залишила літературну творчість. Але душа постійно рвалася до слова, бо «поети пишуть не пером – душею».

  У збірці «Суцільні монологи» представлені поезії, сповнені любов’ю до України, рідної землі та малої батьківщини («За тим порогом колихала мене мати»), філософські роздуми про сенс буття, добро і зло.

  Вірші пані Ніни, написані душею і серцем, читали Людмила Чупак – завідувачка центральною бібліотекою, Світлана Хмільова – завідувачка філією №8, Надія Гаврилова – завідувачка філією №6, Костянтин Климчук – голова ТОВ «Час Змін Інформ».

  Виступ місцевої поетки Тетяни Строкач можна назвати «Щирим діалогом», бо в ньому переплелись вірші Ніни Ковальчук із поетичним словом виступаючої.

  Цікавим і змістовним був виступ авторки. «До збірки увійшли твори, які найкраще дають змогу читачеві відчути авторські переживання і корені творчості, власне позиціонування у світі, бачення і внутрішній стан на різних етапах життя», – так охарактеризувала свою збірку пані Ніна. У авторки є багато напрацювань, тому мріє видати наступну збірку:

  «Щоб мудрість слова ожила,

  згуртована рядками друку,

  в моїх очах і потекла

  крізь час, даруючи свободу

  думкам отим, у простір літ.

  На книгу не минає мода,

  бо книга відкриває світ».

  Подарунком для Ніни Ковальчук і всіх присутніх були пісні «Свіча» та «Синє море» у виконанні Назара Найди. Вдячні учасники заходу привітали винуватицю дійства квітами. Усі бажаючі мали можливість придбати книгу з автографом пані Ніни.

   

  Надія Романюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше