• Життя у кожній краплі води

  Життя у кожній краплі води Життя у кожній краплі води

  22 березня, у Всесвітній день води, працівники бібліотеки-філії №6 завітали до учнів 2-а класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка), де провели еко-годину «Вода – джерело життя». Завідуюча бібліотекою Надія Гаврилова розповіла про значенням води в житті людей, зауваживши, що вода – це безцінний дар природи, який потребує вивчення, збереження та великої пошани. Всі разом мандрували сторінками надзвичайно цікавого журналу «Колосок» та обговорювализвернення редактора Дарії Біди «Вода і твоє здоров'я».

  Дітей зацікавили легенди «Дніпро і Десна», «Як вода в пустелі появилась», «Про річку Рось», «Ятрань – дівчина ріка», вони пригадали казки, в яких використовується жива вода, були активними під час проведення «Мокрої» вікторини та «Водяних» загадок, отримуючи за правильну відповідь чарівні краплинки. Малеча заздалегідь готувалась до заходу: діти за допомогою малюнків відобразили своє бачення важливості води для нашого життя, необхідність її збереження та правильного використання. За активну участь під час проведення заходу призи отримали: Леся Михайленко, Марина Лишавська та Віка Пушняк.

  Діти зрозуміли, що без води життя на Землі неможливе і для того, щоб зберегти нашу планету блакитною, ми повинні цінувати кожну краплину прозорої, чистої, цілющої води!

   

  Людмила Романюк.

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше