• Мелодії сердець

  Мелодії сердець Мелодії сердець Мелодії сердець Мелодії сердець

   

  14 лютого – День Святого Валентина. Це дуже давнє і прекрасне свято щирої любові та дружби, яке відзначають у всьому світі. Спеціальні вітальні листівки-валентинки у вигляді сердечок, повітряні кульки-сердечки, квіти, іграшки та солодощі – все це з любов’ю і ніжністю готують і дарують тим, кого люблять усім серцем.

  Для широкого загалу користувачів працівники книгозбірні №3 в читальній залі створили креативну виставку-валентинку «Мелодії сердець». На виставці представлені листівки, зроблені власноруч, паперові звірятка, виготовлені із сердечок, золоте дерево кохання.

  «Прийшла любов непрохана й неждана» – назва виставки поезій про кохання, за допомогою якої бібліотекарі представили читачам книги лауреатів Шевченківської премії та твори білоцерківських письменників. Користувачів зацікавили оригінальні книжкові закладки-сердечка, які ніби запрошували до прочитання поезій.

  На зустріч з прекрасним ліричним словом до книгозбірні завітала юнацька аудиторія БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК». Старшокласники прослухали цікаву інформацію про традиції святкування дня закоханих у різних країнах світу. А потім почали читати вірші… Ліричні твори, які оповідають про радісні і гіркі миттєвості кохання, вразили школярів щирістю образів.

  «Коханню всі віки підвладні» – цей крилатий вислів давно всім відомий… Із привітальними сердечками-валентинками прийшли до філії №3 учні 3-А класу разом з класоводом Людмилою Саранчук. Тут вже казки стали бібліотекарям у нагоді. Спляча красуня, Попелюшка, Рапунцель, Білосніжка, Красуня і Чудовисько, принцеси у стоптаних черевичках, Русалонька… Юні книголюби оповідали, що добрі герої цих казок через щире серце змінювали інших, перемагали злі чари, змушували ставати лагідними і ніжними, навчали товаришувати. Бо кожна з цих казкових історій зігріта любов’ю.

  А чи можливе свято без ігор? Безперечно, що ні. «Знайдіть десять розбіжностей», «Упізнай по черевичку», «Комплімент» – так змагалися юні Ромео і Джульєтти в День всіх закоханих.

   

  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше