-
- 17 листопада 2025
-
Metod-CBS
Пан Ґудзик
Щорічно 16 листопада відзначається Всесвітній день ґудзика. Деякі з нас навіть не помічають наскільки важливий цей елемент одягу. Найдавніші ґудзики використовувалися не так, як ми використовуємо їх зараз, а виключно як прикраси. Про це дізналися читачі – четверокласники ПЗХШ «Алетея» від фахівчинь бібліотеки-філії №2, які провели годину дозвілля «Пан Ґудзик».
Завідувачка книгозбірні Світлана Линник зазначила, що деякі ґудзики стали предметами колекціонування, а унікальні екземпляри, навіть, музейними експонатами. Пані Світлана представила юним читайликам бібліотечні книги про казкові ґудзики.
Бібліотекарка Ірина Осіпенко запропонувала учасникам заходу створити яскраву аплікацію з різнокольорових ґудзиків. Учасники виготовляли власні «ґудзикові картини» − повітряні кулі. Діти вчилися добирати форму, розмір і відтінки ґудзиків, комбінувати їх між собою та закріплювати на картонній основі. Кожна робота вийшла оригінальною і неповторною.
Захід став чудовою нагодою дізнатися нове про звичні речі та проявити творчі здібності, подарував гарні емоції та бажання творити надалі.
Олена Буяненко.
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!










