• Дякуємо вам, захисники!

Дякуємо вам, захисники! Дякуємо вам, захисники! Дякуємо вам, захисники!

День захисників та захисниць України – це, мабуть, найважливіше державне свято року. Цього дня вшановують героїв і героїнь, які борються за незалежність своєї Батьківщини. А також вшановуємо пам’ять воїнів, котрі віддали життя за Україну.

Бібліотекарки книгозбірні №7  до Дня захисників та захисниць України організували для учнів 2-А класу гімназії-початкової школи №5 (кл. керівник Тетяна Марченко) патріотичну майстерку «Дякуємо вам, захисники!». Школярі виготовили патріотичні сердечка. Незабаром ці вироби будуть передані волонтерами військовим.  Дітям важливо також відчути свою причетність до захисту країни, зробити свій маленький внесок. У класі є учні, батьки яких служать у Збройних Силах України, воюють на фронті. Діти прагнуть допомогти їм та всім українським військовим, показати свою любов і вдячність.

Альона Сушкевич