• Від козаків до сучасних воїнів-захисників

    Від козаків до сучасних воїнів-захисників Від козаків до сучасних воїнів-захисників Від козаків до сучасних воїнів-захисників Від козаків до сучасних воїнів-захисників Від козаків до сучасних воїнів-захисників

    1 жовтня в центральній бібліотеці для дітей було організовано історичне турне, присвячене відразу трьом святам: Покрові Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисників і захисниць України.
    На початку заходу ведуча, завідувачка ЦДБ, Олена Корнієнко запропонувала читачам – п’ятикласникам гімназії-початкової школи №11 перегляд відео презентації «Від козаків до сучасних воїнів-захисників». Учні зацікавлено та уважно слухали розповідь пані Олени про історію виникнення козацтва, бойові, ратні подвиги, хоробрість і відвагу українських козаків, про те, як змінювались українські захисники протягом століть – від козаків до сучасних воїнів, які сьогодні захищають Україну від російських загарбників.
    Одночасно з переглядом, школярі розгадали ребуси, відповідаючи на запитання вікторини, та відгадували зашифровані слова: «Козак», «Гетьман», «Булава», «Оселедець», «Гопак». Уважно прослухали і легенди про українських козаків, чиї подвиги відомі всьому цивілізованому світу, та дізналися, що свято Покрови було надзвичайно шанованим серед українського козацтва.
    Учасники заходу записали зворушливий відео лист «Дякуємо нашим захисникам за…».
    Майбутні захисники та захисниці ознайомилися з літературою про славних гетьманів, козаків-запорожців та сучасних захисників України, яка була представлена на книжковій виставці.
    Дуже активними були п’ятикласники у розважальних конкурсах та іграх:«Козацька кмітливість», «Влучний стрілок» для хлопців та «Приготування кулешу», «Забави кашоварів» для дівчат,які пройшли весело та завзято.
    Наприкінці заходу усі разом діти заспівали відому кожному українцю пісню «Ой, у лузі червона калина».


    Світлана Шалагіна

     




    Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше