• Вам, Героям, слава

Вам, Героям, слава Вам, Героям, слава Вам, Героям, слава Вам, Героям, слава

В День пам’яті захисників України на майданчику біля бібліотеки-філії №4 сімейного читання відбулася патріотична акція «Вам, Героям, слава», під час якої бібліотечні фахівчині нагадували мешканцям Білої Церкви про важливість вшанування пам’яті загиблих захисників саме 29 серпня − в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
    У рамках заходу була оформлена книжкова виставка «Україна – країна героїв», на якій представлені видання, що розповідають про героїчні подвиги українських воїнів, їхні долі та незламний дух. Кожна книга є своєрідним спогадом про людей, які поклали своє життя заради миру та свободи.
    Розміщені поруч з виставкою соняхи нагадували про Іловайськ, один із найбільш трагічних епізодів російсько-української війни.

Світлана Могорит.