• Тараса думки будуть жити віки

Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки

15 березня в центральній бібліотеці для дітей відбулася урочиста подія – нагородження переможців online конкурсу читців творів Т. Г. Шевченка «Тараса думки будуть жити віки», присвяченого 210-й річниці від дня народження поета.

На розсуд журі було представлено 87 відеовиступів читачів ЦБС та учнів шкіл Білоцерківської громади.

За результатами оцінювання у віковій категорії «Читачі-діти 6-8 років перемогли:

І місце – Аліна Пелих, учениця гімназії-початкової школи № 5;

ІІ місце – Богдан Мусієнко, читач бібліотеки-філії № 1;

ІІІ місце – Вероніка Поліщук, читачка бібліотеки-філії № 6.

У віковій категорії «Читачі-діти 9-11 років» переможцями стали:

І місце – Володимир Пащенко,читач бібліотеки-філії села Скребиші;

ІІ місце розділили – Олександра Крук,читачка бібліотеки-філії № 4; Микита Лященко, вихованець театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник»;

ІІІ місце – Ярослав Піщулін, вихованець театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник».

У віковій категорії «Читачі-діти 12-15 років» переможцями визначені:

І місце – Катерина Шелест, читачка бібліотеки-філії № 4;

ІІ місце – Максим Ткаченко, учень гімназії-початкової школи № 5;

Софія Никоненко, вихованка театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник»;

ІІІ місце – Матвій Клименко, вихованець театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник»; Марина Мартиненко, учениця Гетьманського ліцею.

Серед колективних виступів були відзначені:

ІІ місце – Артем Довгопол, Марія Голос, учні гімназії-початкової школи № 5;

ІІІ місце – Тимофій Сесьомко, Соломія Сесьомко, читачі ЦДБ, вихованці Зразкового художнього колективу «Театр ляльок «Фантазія», ЦПО Соняшник.

Гран-прі конкурсу присуджено Єгору Янішевському, читачу центральної бібліотеки для дітей, учню гімназії-початкової школи № 11.

Приз глядацьких симпатій отримала Ольга Торбенко, учениця школи мистецтв ім. Якова Яциневича.

Грамотами відзначені:

За участь у конкурсі – Данило Андрущенко, Емма Семененко, читачі ЦДБ.

За креативність – Дмитрій Комаров, учень гімназії-початкової школи № 5.

За авторський вірш – Діана Бірученко, читачка бібліотеки-філії № 2, учениця гімназії-початкової школи № 13.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу! Бажаємо яскравих творчих здобутків, натхнення для нових перемог під мирним небом України! Пишаємося талановитими юними читачами нашої громади!

Олена Корнієнко.