• "Нова радість стала"

Вітальні листівки приймаються у бібліотеці-філії №4 сімейного читання за адресою (м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 125) кожного дня тижня (крім суботи). Роботи будуть виставлені на сторінці бібліотеки у фейсбуці під оголошенням про конкурс. Оцінювати дитячі роботи буде компетентне журі, а приз глядацьких симпатій отримає листівка, яка набере найбільше вподобайок.

1.Загальні положення

1.1. Творчий конкурс на кращу різдвяно-новорічну листівку «Нова радість стала» проводиться серед дітей Білоцерківської міської ТГ у рамках дитячого проекту «Щедрі розсипи талантів».

1.2. Головна мета Конкурсу:

Стимулювати творчу активність дітей, розвивати духовні цінності, розкривати здібності, брати участь в акціях благодійництва, волонтерства, доброчинності.

1.3. Тема конкурсу: відзначення різдвяно-новорічних свят.

2.Організатори конкурсу

2.1 Організатором Конкурсу виступає бібліотека-філія №4 сімейного читання КЗ БМР Білоцерківська централізована бібліотечна система ім. П.Красножона

2.2 Організатори конкурсу забезпечують:

- рівні умови для всіх учасників Конкурсу;

- інформаційне супроводження Конкурсу у ЗМІ, на сайті «Бібліотеки Білої Церкви», на сторінці «Бібліотека на бульварі» у фейсбуці;

- нагородження переможців Конкурсу у бібліотеці-філії №4 сімейного читання (бульвар Олександрійський, 125).

3.Предмет та учасники Конкурсу

3.1 Предметом конкурсу є роботи образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

3.2 Учасниками Конкурсу можуть бути діти Білоцерківської міської ТГ від 4-х до 15 років.

3.3 На Конкурс приймаються роботи:

- листівки і малюнки з привітаннями і побажаннями на папері формату А4, А5;

- декоративно-ужиткові вироби по темі Конкурсу;

3.4 За результатами проведення Конкурсу у бібліотеці-філії №4 сімейного читання організовується виставка творчих робіт, які напередодні Різдва Христового будуть передані волонтерами захисникам України.

4.Термін проведення Конкурсу

4.1 Конкурс проходить з 15 листопада по 18 грудня 2023 р;

4.2 Підведення підсумків 19 грудня 2023 р.

5. Журі конкурсу

5.1. У журі Конкурсу входять представники бібліотечної системи, творчих спілок та об'єднань художників, майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, громадських організацій, благодійних фондів, які здійснюють підтримку Конкурсу.

6.Критерії оцінки

6.1 Креативність у створенні робіт.

6.2 Вдале зображення оригінального рішення, фантазія, яскравість та виразність створених образів.

7.Підсумки Конкурсу

7.1 Роботи-переможці разом з фотографіями учасників будуть розміщені на сайті «Бібліотеки Білої Церкви» та на сторінках у соціальних мережах бібліотек – учасників Конкурсу.

8.Нагородження лауреатів.

8.1 Нагородження переможців Конкурсу відбудеться у бібліотеці-філії № 4 сімейного читання (бульвар Олександрійський, 125) одночасно з відкриттям виставки робіт.

Оргкомітет Конкурсу.