Положення про проведення міської онлайн виставки-конкурсу  декоративно-ужиткового мистецтва  «До землі вам, матусі, уклін»

І. Загальні положення

1.1. Міська виставка-конкурс «До землі вам, матусі, уклін» (далі – Конкурс) проводиться як творче змагання серед читачів-дітей у рамках відзначення Дня Матері.

1.2. Організаторами Конкурсу є КЗ БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона, бібліотека-філія №6 за сприяння і підтримки громадських організацій.

ІІ. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Мета конкурсу: вшанування Матері – берегині роду, України, формування ціннісного ставлення особистості до сім’ї.

2.2. Завдання конкурсу: підтримка розвитку творчої діяльності читачів, виховання моральних та духовних якостей.

ІІІ. Організація та проведення Конкурсу

3.1. Загальне керівництво, безпосередню підготовку та проведення Конкурсу здійснюють працівники бібліотеки-філії №6.

3.2. До участі у Конкурсі запрошуються читачі бібліотек міської ЦБС – учні загальноосвітніх навчальних закладів міста та вихованці дошкільних навчальних закладів, віком від 4 до 11 років (включно).

3.3.Учасники розподіляються на дві вікові категорії:

І категорія – діти віком від 4 до 7років (включно);

ІІ категорія – діти віком від 8 до 11років (включно).

3.4. Конкурсні роботи розміщуються у коментарях під оголошенням про проведення Конкурсу на сторінці бібліотеки-філії №6 «Бібліодзвін» у соціальній мережі «Фейсбук» до 10 травня 2021р.

ІV. Місце та час проведення Конкурсу

4.1. Міський Конкурс проводиться онлайн на сторінці бібліотеки-філії №6 «Бібліодзвін» у мережі "Фейсбук".

4.2. Виставка-конкурс проводиться з 25 квітня до 10 травня 2021 року.

V. Вимоги до оформлення робіт, що подаються на Конкурс

5.1. Вироби декоративно-ужиткового мистецтва, представлені на Конкурс, можуть бути виготовлені у наступних техніках:

·витинанка,

·художня вишивка,

·ляльки,

·вироби з тіста,

·декоративний розпис,

·петриківський розпис,

·паперова пластика,

·вироби з соломки,

·лозоплетіння,

·художнє плетіння гачком та спицями,

·флористика,

·вироби з природного матеріалу,

·розпис тканини.

5.2 Роботи мають бути виконані власноруч та відповідати тематиці.

5.3. При оцінюванні робіт враховується:

-відповідність роботи темі Конкурсу;

-композиційне рішення;

-майстерність володіння художніми техніками;

-передача в роботі настрою, динаміки, просторових явищ;

-загальна естетична оцінка виконаної роботи.

VІ. Визначення переможців Конкурсу

6.1. Переможців Конкурсу визначає журі, склад якого затверджується Організаторами Конкурсу.

6.2. Підведення підсумків відбудеться 15 травня 2021р. Інформація про результати Конкурсу буде розміщена на сторінці «Бібліодзвін» у Фейсбуці. Переможці Конкурсу будуть відзначені призами. Нагородження переможців відбудеться після послаблення карантинних обмежень.

Довідки за тел. 39-56-70.