«Нова радість стала»

Запрошуємо, креативних та кмітливих дітей м.Біла Церква до участі у міському конкурсі дитячої творчості на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала».
    Чекаємо ваші роботи у бібліотеці сімейного читання за адресою:
    б-р. Олександрійський, 125.
    На переможців чекають подарунки.

творчого конкурсу на кращу новорічно-різдвяну листівку
    «Нова радість стала»
    1.Загальні положення

1.1.Творчий конкурс КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала» проводиться серед читачів-дітей бібліотек МТГ в рамках дитячого проекту «Щедрі розсипи талантів».

1.2.Головна мета Конкурсу:

стимулювання творчої активності читачів, розвиток благодійництва, волонтерства, доброчинності.

1.3.Тема конкурсу: Новорічно-Різдвяні свята.

2.Організатори конкурсу

2.1.Організатором Конкурсу виступає КЗ БМР Білоцерківська бібліотечна система ім. П.Красножона

2.2.Організатори конкурсу забезпечують:

- рівні умови для всіх учасників Конкурсу;

- інформаційне супроводження Конкурсу в ЗМІ, на сайті «БібліотекиБілої Церкви», блозі філії №9 сімейного читання «БібліоВсесвіт», в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм;

- проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу відбудеться під час Новорічно-Різдвяних свят у бібліотеці-філії №9 сімейного читання (бул.Олександрійський, 125).

3.Умови Конкурсу

3.1.Участь у Конкурсі можуть брати читачі бібліотек міста віком від 4-х до 15 років.

3.2.На Конкурс приймаються роботи:

-вітальні листівки, виготовлені в різних техніках декоративно-вжиткового мистецтва;

-малюнки формату А3, А4;

-вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Після завершення Конкурсу у бібліотеці-філії №9 сімейного читання проводиться виставка творчих робіт учасників та вручення їх захисникам Вітчизни та соціально незахищеним категоріям населення.

4.Термін проведення Конкурсу

4.1.З 1 по 26 грудня;

5.Журі

5.1.До складу журі Конкурсу входять представники міської бібліотечної системи, творчих спілок та об’єднань художників, майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, громадських організацій, благодійних фондів, які здійснюють підтримку Конкурсу.

6.Критерії оцінювання

6.1. Креативність.

6.2. Оригінальне рішення, яскравість та виразність створених образів.

Роботи приймаються у міських бібліотеках за місцем проживання.

Телефони для довідок: 6-21-03.

Куратор проекту − Катерина Василівна Волинець.

7.Підсумки Конкурсу

Роботи переможців разом з фотографіями авторів будуть розміщені на сайті організаторів Конкурсу «Бібліотеки Білої Церкви», на блозі бібліотеки-філії №9 сімейного читання «БібліоВсесвіт», в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм до 29грудня 2021 р.

8.Нагородження

Урочиста церемонія нагородження і публічне оголошення імен переможців Конкурсу відбудеться у бібліотеці-філії №9 сімейного читання (бул.Олександрійський, 125) одночасно з відкриттям виставки робіт, організованої за його підсумками 28 грудня 2021р.