«Заплатинські герба Сас. Лінія з Клюків і Шуляків»

Нова книга Євгена Чернецького, завідувача відділом інформаційно-краєзнавчої роботи Білоцерківської централізованої бібліотечної системи імені Петра Красножона вийшла друком у видавництві Олександра Пшонківського.

Книга присвячена одній з ліній роду Заплатинських герба Сас, предки якої на зламі ХVII-XVIII ст. ще мали свою частку в родовому гнізді с.Заплатин у Руському воєводстві. Їхні нащадки мешкали у Київському й Брацлавському воєводствах, а з кінця XVIII ст. – у селах Клюки і Шуляки, які згодом були в Таращанському повіті Київської губернії. Розглянуто структуру цієї родової лінії, місця мешкання, соціальний статус і конфесійну належність її членів. Додатки містять два легітимаційних документа, а також спогади членів канадської гілки.