Нове краєзнавче видання

Вийшли друком матеріали дев’ятнадцятого засідання краєзнавчого клубу «Хронос». До видання увійшли статті Олексія Стародуба «Білоцерківська римо-католицька парафія (остання чверть XVIII – перша половина XIX)», Євгена Чернецького «Ким насправді був Е.К. Вітковський? До історії білоцерківського краєзнавства і колекціонування останньої третини ХІХ ст.», Олександра Ярмоли та Катерини Великої «План роботи архівного відділу УНКВС по Київській області на 1940 рік», Сергія Бурлаки «Бібліотеки Білої Церкви в роки нацистської окупації (липень 1941 – поч. 1944 рр.)», Олександра Мартиненка та Олени Поліщук «Життєпис професора П.М.Лемішка – першого завідувача кафедри ветсанекспертизи БЦСГІ», Анатолія Бондаря «Білоцерківські артілі «Стахановський гірник» та «Трудткач» (1944-1953 рр.)».

З виданням можна ознайомитись у бібліотеках міста.