• Майстерка до Дня миру у бібліотеці сімейного читання

21 вересня – Міжнародний день миру. Цей день покликаний нагадати світові про важливість зменшення конфліктів і просування миру, як єдиного можливого співіснування людства.

У цей день працівники бібліотеки-філії №9 сімейного читання провели для читачів-дітей майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки – голуба, який є символом миру.

Під керівництвом майстрині Наталії Домащук діти старанно шили, клеїли, прикрашали іграшку, щоб кожен виріб став маленьким шедевром.

Завідувачка бібліотекою Катерина Волинець наголосила, що цей день надзвичайно важливий, адже мрія кожного з нас жити під мирним небом України.

Катерина Волинець.