• Великоднє сяйво

Великоднє сяйво Великоднє сяйво Великоднє сяйво Великоднє сяйво Великоднє сяйво

18 квітня у центральній бібліотеці для дітей відбулося відкриття та нагородження переможців традиційної щорічної виставки-конкурсу «О, писанко, ти – символ України!».

У виставці взяли участь 127 учасників, які представили 147 робіт.

Серед безлічі маленьких шедеврів журі визначило 19 робіт-переможців у трьох номінаціях.

У номінації «Малюнки» журі відзначило:

1.Маргариту Горбатюк, 8 років, читачку бібліотеки-філії №1;

2.Вероніку Панасенко, 8 років, читачку ЦДБ, вихованку клубу за місцем проживання «Вікторія» КЗПО Білоцерківської міської радиОб’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт»;

3.Асю Бражник, 4 роки, читачку бібліотеки-філії №4;

4.Анастасію Сікорську, 12 років, читачку ЦДБ;

5.Поліну Шевченко, 12 років, вихованку народної студії петриківського розпису «Азалія» ЦПО «Соняшник»;

6.Ольгу Гандзюк, 12 років, вихованку народної студії петриківського розпису «Азалія» ЦПО «Соняшник».

У номінації «Поробки» кращими стали:

1.Марко Коробко, 11 років, читач бібліотеки-філії №4;

2.Віталіна Бойко, 11 років, читачка бібліотеки-філії №4;

3.Маргарита Волинець, 7 років, читачка бібліотеки-філії №4;

4.Анна Дудчик, 13 років, вихованка школи рукомистецтва «Креатив» ЦПО «Соняшник»;

5.Євгенія Шишка, 6 років, вихованка школи рукомистецтва «Креатив» ЦПО «Соняшник»;

6.Руслан Капшук, 7 років, читач бібліотеки-філії №7;

7.Поліна Баляліна, читачка ЦДБ, вихованка гуртка «ОЧ.умілі ручки» КЗПО Білоцерківської міської ради Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт»;

8.Вікторія Григоренко, 7 років, вихованка народної студії петриківського розпису «Азалія» ЦПО «Соняшник».

У номінації «Колективні роботи» відзначені роботи:

1.«Великодні пригоди» (Поліна та Ангеліна Стефанюк), читачки бібліотеки-філії №6, вихованки ЗДО №31 «Незабудка»;

2.«Писанкове дерево», вихованці школи рукомистецтва «Креатив» ЦПО «Соняшник»;

3.«Христос воскрес – воскресне Україна», читачі бібліотеки-філії №6, вихованці ЗДО №27 «Намистинка»;

4.«Писанкове диво», читачі бібліотеки-філії №1, вихованці ЗДО №18 «Ясочка».

5.«Боже, Україну збережи», читачі бібліотеки-філії №6, вихованці ЗДО №27 «Намистинка».

Грамотами за участь у виставці-конкурсі відзначені читачі ЦДБ: Світлана Долінська,11 років та Артем Дубовик, 9 років; читачі бібліотеки-філії с.Шкарівка: Марія Верміненко, 15 років та Анна Деркач, 15 років.

Багато позитивних емоцій отримуєш, коли бачиш такі чудові, сповнені теплом, світлом і радістю дитячі роботи. Виставку можна назвати Великоднем творчої душі, адже політ дитячої фантазії безмежний, тому й творять діти у різних стилях, поєднуючи паперові композиції з елементами вишивки, прикрасами з бісеру та інших оздоблювальних матеріалів.

Дитячі роботи виконані в різноманітних художніх техніках: від звичайних малюнків та аплікацій до застосування народних традицій прикладного мистецтва, зокрема художнього розпису.

Якщо поглянути на світ очима дітей, він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій та мрій. Кожна дитяча робота легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю, адже дитина завжди передає те, що бачить, а бачить вона життя. Саме тому виставка випромінює щирість, любов і святковість.

Запрошуємо на перегляд. Виставка буде працювати до 1 травня. Завітайте до центральної бібліотеки для дітей (проспект Незалежності, 55) та помилуйтеся дитячими творіннями.

Олена Корнієнко.