• Переможці виставки-конкурсу дитячих творчих робіт «О, писанко, ти – символ України» Переможці виставки-конкурсу дитячих творчих робіт «О, писанко, ти – символ України» Переможці виставки-конкурсу дитячих творчих робіт «О, писанко, ти – символ України» Переможці виставки-конкурсу дитячих творчих робіт «О, писанко, ти – символ України»

Сьогодні важко знайти людину, яка б лишилася байдужою і не захоплювалася красою українських писанок, цим справжнім шедевром, виробом людських сердець і рук.

11 квітня в центральній бібліотеці для дітей відбулося нагородження переможців щорічної виставки-конкурсу дитячих творчих робіт «О, писанко, ти – символ України».

Виставка-конкурс започаткована центральною бібліотекою для дітей, проводиться з метою розвитку творчих здібностей юних читачів, залучення широкого кола учнівської молоді до вивчення звичаїв українського народу на прикладі писанкарства, виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край.

Цього року на виставці експонувалося понад 200 дитячих робіт: малюнки, композиції, писанки, виконані традиційними та сучасними техніками, виготовлені дітьми віком від 4 до 15 років. Дитячі шедеври дарували насолоду відвідувачам ЦДБ, мешканцям і гостям міста.

Виставку відкрила завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко.
    Із вітальними словами до гостей звернулися протоієрей настоятель церкви Покрови Божої Матері отець Микола
    Гопайнич та голова громадської організації «Дієва молодь» Сергій Істомін.

Серед розмаїття прекрасних робіт 25 найкращих були відібрані журі напередодні. Члени журі: художниця Юлія Солодка, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва КЗ БМР клубу за місцем проживання «Прометей» Людмила Сябро, голова міського осередку МГО «Жіноча громада» Надія Гаврилова, відзначили найкращих конкурсантів грамотами та вручили подарунки.

У номінації «Поробки» перемогли та отримали подарунки від міського осередку МГО «Жіноча громада»:
    Вероніка Бабенко (6 років),
    Єлізавета Шульгіна (6 років),
    Костянтин Резніченко (7 років),
    Дар’я Діденко (8 років),
    Олексій Краюхін (9 років),
    Анастасія Сиволапова (12 років),
    Тамара Федоренко (12 років),
    Владислава Кавун (12 років),
    Катерина Однорог (15 років).
    Голова БММГО «Дієва молодь» Сергій Істомін нагородив переможців у номінації «Малюнки»:
    Макара Іванова (6 років),
    Марка Коробка (6 років),
    Мілану Козачук (6 років),
    Ольгу Гандзюк (7 років),
    Вероніку Мірошнікову (8 років),
    Олексія Краюхіна (9 років),
    Олександру Мельничук (10 років),
    Анну Крохмаленко (11 років),
    Софію Бриксу (12 років),
    Марію Клінкіну (13 років),
    Юлію Бойко (13 років),
    Катерину Лукіянець (13 років).

Подарунки від міського відділу культури та Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи отримали переможці в номінації «Колективні роботи»:
    учні БЗШ №4, читачі ЦДБ за роботу «Писанковий диво-сад»;
    члени гуртка «Креативчик», читачі бібліотеки-філії №3 за роботу «Магія Великодня»;
    учні 3-А класу БЗШ №15, читачі бібліотеки-філії №3 «На Великдень у селі раді діточки малі»;
    члени гуртка декоративно-ужиткового мистецтва клубу за місцем проживання «Прометей», читачі ЦДБ за роботу «Великодня колекція».

Член журі Юлія Солодка особисто відзначила роботи Катерини Кіселенко та Валерії Грабійчук.

Катя Скороход, Софія Пахомова, Дарина Нагаївська, Іван Драпатий, Назар Клюєв, Денис Клюєв отримали подарунки від міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Яворина», яку представляла Анастасія Сокол.

Світлана Шалагіна