• Країна «Дитинство» чекає на вас

Країна «Дитинство» чекає на вас Країна «Дитинство» чекає на вас Країна «Дитинство» чекає на вас

Якщо ви бажаєте побачити щасливі очі своїх дітей та щиро посміхнутися, завітайте до міської виставкової зали бібліотеки-філіалу №8 (Леваневського, 55), де 8 лютого відкрилася традиційна виставка-конкурс дитячого малюнку «Світи, зоре, світи ясна!»

У виставці взяли участь 264 юних майстрів пензля, серед яких вихованці шкіл мистецтв міста №1,4,5, «LORENZO», ЦТДЮ «Соняшник», клубу за місцем проживання «Прометей», Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, які представили на суд глядачів 278 конкурсних робіт.

Журі у складі професійних художників: голова – Кирилюк А.П, члени журі: Вовченко В.М., Пономарьов Г.П., Родіонова К.Л. визначили переможців.

У молодшій віковій категорії (діти 5-9 років) переможцями стали: Марко Коробко, Аня Крупко, Вікторія Трубій.

Кращими серед дітей середнього віку (10-13 років) виявилися: Тамара Федоренко, Анастасія Шот, Олена Дяченко.

Вероніка Скляр, Альбіна Маслій, Аміна Ілюхіна перемогли у старшій віковій категорії (14-17 років).

Начальник відділу культури і туризму Ковальська Ю.І. привітала присутніх із чудовою виставкою та нагородила переможців дипломами та цінними подарунками від міської влади.

Підтримали дитячу творчість та працю вчителів Подяками та цінними подарунками директор бібліотечної системи міста Григоренко Р.П., голова міського осередку Міжнародної організації «Жіноча громада» Гаврилова Н.М. та завідувачка бібліотекою-філіалом №8 Хмільова С.П.

Завідувачка відділом центральної бібліотеки для дітей Кабула І.А. традиційно нагородила юних художників за цікаву ілюстрацію до улюбленої книги.

Голова Фонду допомоги дітям Чорнобиля, постійного спонсору дитячих виставок, Іванова О.Г. відзначила найменших учасників конкурсу дитячого малюнка.

За прояв дитячої фантазії та безпосередність виконання нагородила цінними подарунками юних художників член НСХУ Родіонова К.Л.

Зацікавили шанувальників дитячої творчості неповторні скульптури з пластиліну, що вперше були представлені на виставці «Світи, зоре, світи ясна».

Святкову атмосферу заходу доповнили мелодії дитячих пісень у виконанні викладача школи мистецтв №3 Яременка С.О.

Запрошуємо усіх бажаючих завітати до виставкової зали та зазирнути в чарівну країну під назвою «Дитинство».

Виставка працює щодня, крім суботи, з 10 до 18 години.

Любов Михайлюк.