• Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців! Вітаємо переможців! Вітаємо переможців!

Нещодавно в Київській обласній бібліотеці для дітей відбулося підведення підсумків першого (обласного) туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули».

У конкурсі взяли участь 16 районних ЦБС, 4 міські ЦБС та КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», які представили на розгляд журі обласного туру 195 творів.

В результаті обговорення та голосування серед читачів бібліотек Київської області визначені переможці І (обласного) туру у відповідних номінаціях.

Читачі Білоцерківської міської ЦБС стали переможцями у трьох номінаціях.

У номінації «Безмежний світ моєї уяви» перемогла читачка бібліотеки-філіалу №1 Христина Дегтяренко (13 років).

Читачка філії №3 Анастасія Сокол (14 років) стала першою у номінації «Так, я люблю Україну».

А робота сімнадцятирічної Світлани Голоско, читачки філії №10 виявилася найкращою у номінації «І в кожному із нас уже живе філософ!».

Заохочувальні призи та грамоти-дипломи переможцям І (обласного) туру конкурсу будуть передані для вручення пізніше.

Твори-переможці передані до Національної бібліотеки України для дітей для участі у фінальному турі конкурсу.

Вітаємо талановитих дівчат і бажаємо творчого натхнення та перемоги у фіналі!

Олена Бульда.