• Ліси просять захисту

Ліси просять захисту Ліси просять захисту Ліси просять захисту Ліси просять захисту Ліси просять захисту

21 березня – Міжнародний день лісів, який відзначають щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН. Саме в цей календарний день фахівчині книгозбірні №3 для читачів − учнів 4-Г класу Білоцерківської гімназії початкової школи №15 (класовод Людмила Лесик) провели природничо-пізнавальний майданчик «Ліси просять захисту». Адже проблема збереження лісів та його багатств стоїть в ряду найвищих екологічних завдань держави.
    Під час заходу бібліотекарки ознайомили школярів із значенням лісу в житті людини. Не оминули і головних екологічних проблем: охорони лісів від пожеж, засмічування, вирубання.
    Учні мали змогу насолодитися «лісовою поезією» і відчути запах лісу, взяти участь у вікторині «Дивовижний світ природи», спробувати себе в ролі художника-наосліп «Які існують ялини», відгадати загадки, вивчити скоромовки-спотиканки.
    Працівники книгозбірні ознайомили четвертокласників з книжковою виставкою «Його величність ліс», зробили її коментований огляд. Захід завершився влучним гаслом:
    Багато лісу – не губи
    Мало лісу – бережи