• Зелений світ навколо нас

Зелений світ навколо нас Зелений світ навколо нас

Любов до природи, бережливе ставлення до неї тісно пов’язане з поняттям «батьківщина». Проблеми екології є одними з нагальних проблем людства.

Бібліотекарка села Вільна Тарасівка Раїса Лисак також не стоїть осторонь формування екологічного світогляду читачів. У книгозбірні проводяться різноманітні заходи присвячені збереженню природного середовища.

Нещодавно для читачів-дітей була організована екскурсія до місцевого парку, яка мала назву «Зелений світ навколо нас».

У бібліотеці увазі користувачів була запропонована книжкова виставка «Блакитні очі природи», де кожен читач мав змогу ознайомитися з літературою відповідної тематики.

Пані Раїса наголосила, що якщо люди не будуть берегти природу, то зникне життя на Планеті. Краса лісів, чистота води залежить від кожного з нас. Нехай кожен подумає, який внесок він може зробити у справу охорони навколишнього середовища. Любіть рідну землю! Бо тут ви живете, тут живуть ваші рідні, близькі, друзі. Тут житимуть ваші нащадки і те, яким буде їхнє життя залежить від кожного з нас.

Раїса Лисак.