• У жінці душа народу

У жінці душа народу У жінці душа народу У жінці душа народу У жінці душа народу

З нагоди свята весни працівники Центральної бібліотеки для дорослих провели для членів клубу «Водограй» літературно-музичний вернісаж  «А жінка в світ приходить для любові».

Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-трудівницю, жінку-берегиню.

Який він – ідеал жінки, яке її місце в суспільстві в різні часи і епохи, на що здатна жінка, у чому її головне призначення на землі? На ці та інші питання відповіли ведучі заходу Тетяна Кириленко та Леся Шимоня.

Присутні переглянули відео «Жінки на фронті», присвячене жінкам, які на рівні з чоловіками захищають рідну землю, своїх дітей, нас з вами.

А ще на святі лунали привітання, вірші та пісні про весну, жінку, кохання.

Також учасники заходу мали можливість ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Її величність жінка».

Тетяна Ярошенко.