Мова – це серце народу

Кожного року, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови.

В цей святковий день важливо нагадати суспільству, що мова – це душа нації. В повсякденному житті ми забуваємо про справжню цінність мови. Але вона є тією життєдайною частинкою, що живить українську націю. Дійсно, спілкуючись українською мовою ми ідентифікуємо себе як єдина українська нація. В ці непрості для України часи сааме мова виступає об’єднуючим символом, прокладає ще один важливий місток між Сходом та Заходом.

До Дня української писемності та мови читачі бібліотеки-філії села Вільна Тарасівка взяли участь у флешмобі «Мова – це серце народу». Пригадали вислови та прислів’я про мову та силу слова. Слова – це крила ластівки, вона їх не відчуває, але без них не може злетіти. Тож маємо зробити все для того, щоб не згорнулися крила, щоб не обміліли джерела виплеканої у віках рідної української мови.

Спілкуймося українською! Мова має значення!

Раїса Лисак.