• Українська мова для нас найкраща Українська мова для нас найкраща

Коли йдеться про такі поняття як нація, культура та мова ми розуміємо, що всі вони пов’язані між собою. Без мови не може бути ні культури, ні, тим паче, нації. Мова – душа та гордість народу.

Щоб допомогти ще зовсім юним громадянам зрозуміти наскільки важливою та цінною є для нас, українців, можливість спілкуватися один з одним рідною мовою, бібліотекарі філії №2 запросили вихованців ЗДО №36 «Ромашка» взяти участь у мовному калейдоскопі «Українська мова для нас найкраща».

Разом з працівники книгозбірні читайлики пригадали український алфавіт, читаючи віршики з дитячої книжечки «Алфавітні усмішки» відомої української письменниці Ганни Чубач та зіграли в гру під назвою «Склади з літер слово». Також малеча залюбки відгадувала алфавітні загадки.

Захід пройшов цікаво та весело, адже діти мали змогу пригадати українські літери, перейнятися музичністю і красою рідної мови.

Юлія Животівська.