• Читайликам про Україну

Читайликам про Україну Читайликам про Україну Читайликам про Україну

Є свята зіткані з добра і любові до рідної України. До їх числа відноситься і День Незалежності. Підготовка до 30-річчя Незалежності – це чудова нагода глибше познайомити юних читачів з минулим та сьогоденням нашої держави, поговорити про рідну землю, де народились і живуть майбутні інженери, вчені, лікарі…

Діти залюбки беруть участь у таких заходах як гра-ходилка «Подорожуємо Україною», вікторині «Україна» тощо. Вони залюбки відповідають на запитання бібліотекаря з шести тем: «Історія», «Географія», «Культура», «Природа», «Спорт», «Про все». Щоб стати переможцем потрібно відповісти правильно мінімум на 15 запитань, допомагають матеріали виставки «Держави славна назва – Україна». І які б результати гри не були, всі задоволені, а бібліотекарі, мають надію, що своєю працею допомагають юним читачам усвідомити, що Україна у нас – одна, Україна – єдина.

Ганна Нагорна.