Найкраща країна – моя Україна

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора у бібліотеці-філіалі №4 відбулося чимало заходів.

Відвідувачі бібліотеки різного віку мали можливість переглянути відео-презентацію «7 чудес України» та відеоролик «Визначні пам’ятники України», ознайомитися з книжковою виставкою «Україна між минулим та майбутнім», на якій була представлена література про шлях нашої держави до самостійності від давнини до сьогодення, про видатних особистостей, які зробили свій внесок у цей процес. Патріотична подорож «Шлях до незалежності довжиною в історію» зібрав читачів поважного віку, які згадали нелегкий процес державотворення України. Юним патріотам було запропоноване правознавче лото «Країною закону, права і моралі», у якому мали змогу перевірити свої знання щодо історії, звичаїв та традицій рідної землі. Усі присутні активно виконували завдання та показали гарні знання. Вважаємо, що заходи були корисними та пізнавальними і наші читачі переконались, що Україна славиться своєю багатовіковою і цікавою історією, неординарними особистостями та мальовничою природою.

Олена Буяненко.