Удосконалюємо роботу бібліотек

8 липня завідувачки бібліотеками Білоцерківської міської територіальної громади зібралися на нараду та навчання.

Завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Олена Дученко проаналізувала виконання цифрових показників роботи книгозбірень за перше півріччя 2021 року, розповіла присутнім про семінар «Сучасна бібліотека: новий формат діяльності», який нещодавно відбувся у Київській обласній бібліотеці для дітей, та довела до відома інформацію про новини у роботі бібліотек України, які будуть запроваджені найближчим часом.

Провідний бібліотекар філії №8 Майя Боженко поділилася з колегами враженнями про тренінг «Навчання з написання проєктів для одержання грантів від Британської Ради в Україні за програмою «Активні Громадяни» та провела консультацію «Грантова діяльність бібліотек», де поділилася своїм досвідом з написання проєктів для бібліотеки.

Олександра Нагорна.