• День нової книги

  День нової книги День нової книги День нової книги День нової книги

  Кожна нова книга в бібліотеці це – подія, завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення.

  4 грудня в центральній бібліотеці для дітей пройшовДень нової книги «Український літературний ВEST». Бібліотекарі познайомили користувачів з новинками літератури, що надійшли до книгозбірні протягом 2019 року.

  Цього дня відвідувачі бібліотеки ознайомились з книжковою виставкою «Читайте новинки», де були представлені нові книги сучасних українських авторів.

  Зацікавив читачів літературний квест «Сучасний бестселер». Учасниками змагання стали учні 6-В та 6-А класу БЗШ№ 4, на яких чекали цікаві пригоди. Юні літературознавці з величезним азартом ринулися в «бій». На кожній зупинці учасники шестикласники виконували завдання: «Розшифруй криптограму», «Плутанина», «Впізнай героя за описом», «Склади пазли та назви автора і його твір».

  Виконавши всі завдання, гравці відшукали сучасний бестселер Сашка Дерманського «Мері».

  Завітали цього дня до бібліотеки і учні 6-Г класу БЗШ № 11. Мандруючи цікавим книжковим світом, вони відповідали на запитання вікторини «Сучасні імена в український прозі», яку провела бібліотекар Антоніна Даценко.

  Читачі із задоволенням переглянули відео-презентацію «10 українських книжок, про які знає весь світ», яка доповнила їхні знання в царині літератури.

  День нової книги був насичений яскравими подіями і позитивними емоціями.

   

   

  Тамара Шпак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше