• Нові книги – нові друзі

Нові книги – нові друзі Нові книги – нові друзі Нові книги – нові друзі

Читачі будь-якої бібліотеки завжди нетерпінням чекають на нові книги, щоб погортати та почитати цікаві, тільки-но з видавництв, новинки літератури.

9 липня для своїх користувачів працівники бібліотеки-філії №9 організували День нової книги «Нові книги – нові друзі».

Знайомство з новинками розпочалося бібліофрешем «Книжкові новинки – дитячі перлинки». Приємним сюрпризом для маленьких читачів стали найновіші книжечки популярних українських письменників: «Таємниця Пурпурової планети» Лесі Вороніної, «Тимко і гелготунчик Шкода» Сергія Пантюка, «Казки для слухняних малят» Дари Корній, «Афінка з «Куби» та «Аліска фронтова лисичка» Олени Мокренчук. Завідуюча Катерина Волинець розповіла про нещодавно придбані книги та анонсувала зустрічі з письменниками Володимиром Шовкошитним, Сергієм Пантюком та прес-офіцером 72-ої ОМБр ім. Чорних Запорожців, письменницею і журналісткою Оленою Мокренчук, які відбудуться вже цієї осені.

Тетяна Сєроус яскраво оформила книжковий кошик «Нові книги – нові друзі», в якому на читайликів чекали великі і маленькі, барвисті, цікаві, пізнавальні та корисні книжки.

Спеціально для старшокласників Світлана Могорит підготувала віртуальну книжкову виставку «Що читають тінейджери».

Ірина Люшинська.