• На гостини до феї Осені

  На гостини до феї Осені На гостини до феї Осені На гостини до феї Осені На гостини до феї Осені

  Осінь – чудова пора для читання. Вона зачаровує яскравими фарбами й ліричними віршами, цікавими оповіданнями та казками.

  17 жовтня другокласники БЗШ №4 здійснили літературну подорож «На гостини до феї Осені». Працівники центральної бібліотеки для дітей підготували для них феєричне, сповнене яскравих барв свято.

  Господиня святкового заходу – Осінь (бібліотекар Лариса Олійник) познайомила відвідувачів з оповіданнями, нарисами, віршами українських та світових письменників, прикметами, прислів’ями та загадками про осінь. Дарина Поліщук і Дмитро Губень прочитали чудові вірші Наталії Замрії «Чаклунка» та «Королева осінь».

  Сюрпризом для малюків стала весела лялькова вистава «Осінні пригоди в казковому лісі», у якій лісові звірятка показали глядачам, як збирали гарний урожай та готувалися до зими.

  Дітлахи взяли участь у грі на увагу «Гриби і ягоди», конкурсі «Родичі гарбузові», відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «Осінні фрукти та овочі».

  Неперевершені артистичні здібностіпоказали маленькі актори в інсценівках «Суперечка овочів» і «Ріпка».

  У вікнах-вітринах ЦДБ експонується виставка малюнків та творчих робіт «Барви осені» учнів загальноосвітньої школи №4. Запрошуємо мешканців мікрорайону помилуватися шедеврами, створеними пензликами маленьких майстрів.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше