• Весела перерва Весела перерва Весела перерва

Сьогодні світ відзначає День усмішки, який святкується з 1999 року в першу п’ятницю жовтня. Девіз свята – «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися».

Весело і цікаво провести свій час до бібліотеки сімейного читання завітали учні 3-Д класу СПМШ №16 (класовод Галина Степанкевич). Бібліотекарі підготували для дітей веселу перерву «Приємно бачити усмішку твою». Діти дізналися, що вивчає наука «гелатологія», на якому континенті люди усміхаються частіше та скільки треба сміятися, щоб спалити зайві калорії.

Юні читачі із задоволенням вгадували емоції смайликів, розшифровували слова, розповідали смішні історії, підбирали для запропонованих картинок відповідну приказку та ознайомилися з книгами, які піднімають настрій.

Ігри, конкурси, жарти змусили з’явитися на дитячих личках щирі смайлики.

Жанна Харченко.