• Граємо, читаємо, до школи поспішаємо

Граємо, читаємо, до школи поспішаємо Граємо, читаємо, до школи поспішаємо Граємо, читаємо, до школи поспішаємо

До Дня знань працівники бібліотеки-філіалу №6 підготували інформаційну годину «Граємо, читаємо, до школи поспішаємо», на яку завітали вихованці ДНЗ №8 групи «Пізнайко».

Разом з бібліотекарем Людмилою Романюк діти мандрували країною Знань.

Протягом години дошколярики мали змогу прожити цілий день зі шкільного життя зі справжніми уроками і перервами, вчилися читати, писати, рахувати. Але й про відпочинок не забували – із задоволенням взяли участь у грі «Що лежить у портфелі», відгадували загадки про шкільне приладдя. Найерудованішими виявилися: Надія Трунденко, Назар Зубчевський та Єва Круглова. А найпідготовленішими до школи – Діана Мороз і Максим Полянський.

Читайлики переглянули відеоролик «Чому вчать у школі» та мультфільм «Як Петрик П’яточкин слоників рахував».

Малеча ознайомилася з виставкою-інсталяцією: «Почалася пора золота, йде до школи уся дітвора».

Під час заходу дошколярики переконалися, що школа – це не тільки приміщення, до якого кожного ранку приходять діти – це велика країна Знань, яка дає знання, необхідні кожній людині.

Людмила Романюк.