• Мандруємо королівством казок

Мандруємо королівством казок Мандруємо королівством казок Мандруємо королівством казок

Літо – найкраща пора для відпочинку, ігор, незабутніх зустрічей з новими книгами у бібліотеці!

Кажуть, забута казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно.

Гортаючи сторінки улюблених казок, розумієш, що казки – наші великі вчителі, які спочатку виховують, а потім розважають.

В Міжнародний день казки до книжкового королівства філії №6 завітали вихованці групи «Сонечко» ДНЗ №8 (вихователь Вікторія Царенко), перевтілені в казкових героїв. Гостей чекала подорож в українську народнуказку «Семиліточка», яку їм запропонувала бібліотекар Людмила Романюк.

Маленькі читайлики взяли участь у вікторині «Ланцюжок книжок казкових», конкурсі «Найуважніший читач», літературній грі «Дайте відповідь мені, правду я кажу чи ні!». Найактивнішими виявилися Аня Аштаменко, Адріан Довгий, Діана Кириленко, Ірочка Трунденко, Улянка Яблонська, Дарина Шабельна, які отримали солодкі призи.

Діти переглянули яскраві книги з чарівними ілюстраціями, що так і просилися до рук з книжкової виставки «Казкарі відомі на весь світ».

Захід закінчився словами бібліотекаря: «Людина, яка вміє читати – щаслива, навколо неї завжди багато розумних, добрих, вірних друзів – книг. Тож читайте, дивіться, слухайте, розповідайте казки і чудес у світі додасться!»

Світлана Шута.