• Мудрі шахи

  Мудрі шахи Мудрі шахи Мудрі шахи

  Шахи – справа цікава, захоплююча, але і складна. Шахи – це щоденна праця, праця завзята та наполеглива, в цьому нас неодноразово переконували учасники шахового клубу «Білий кінь».

  Протягом липня в читальній залі бібліотеки-філії №8 пройшло три шахові турніри. Одне із завдань яких – популяризація логічних настільних ігор. Як відомо, шахи дійшли до нас ще з сивої давнини, проте зуміли зберегти свою значимість навіть у ХХІ столітті. В Україні найбільш конкурентоздатним на світовому ринку серед усіх видів спорту виділяються саме шахи, як інтелектуальний спорт.

  Тому й не дивно, що у читальній залі філії зібралося чимало охочих позмагатися – чоловіки золотого віку з досвідом гри, шахісти-любителі, студенти та зовсім юні шахісти з ДЮСШ «Юність». Кожен учасник змагань запекло прагнув перемогти, продумуючи свій хід та намагаючись зруйнувати плани суперника. Перемогу здобули ті, хто мав кращу логіку, більший досвід і холодний розум. Отже, перше місце в першому турнірі виборов Олександр Хабічев, в другому – Ігор Осіпов, переможцем третього турніру став Михайло Лук’янов.

  Приємно було спостерігати за грою юних шахістів, діти змагалися з дорослими на рівних. Серед учасників – юні таланти: Сергій Однорог, Назар Остапчук, Ірина Стригіна. Маємо надію, що школярі-шахісти стануть активними учасниками клубу «Білий кінь».

   

  Майя Боженко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше